PeriodPWF IV68 ahşap-alüminyum serisi ile yeni nesil pencereyi kullanıcıları ile buluşturuyor. Dış mekanda alüminyumun modern duruşu ile iç mekanda ahşabın sıcaklığının birleştiği bu sistem kullanıcıların bakım maliyetini ortadan kaldırmasıyla birlikte tasarımcılara yüksek ve modern binalarda da ahşabı kullanma olanağı yaratmaktadır. PeriodPWF ahşap-alüminyum pencere detayı sayesinde dış etkenlerden (yağmur, rüzgar vb.) dolayı zamanla oluşabilecek hasarlardan doğramayı korumaktadır. Alüminyum ve ahşap arasında bulunan hava boşlukları ile ahşabın doğal olan yalıtım özelliği korunur ve sistem nefes almaya devam eder.

Özel çift TSP-Foam contaları sayesinde yüksek oranda yalıtım sağlamaktadır. Klasik pencere tiplerinde ve sürme sistemlerde uygulanabilmektedir. Farklı alüminyum profiller yardımıyla dekoratif çıtalı pencereler yapmak mümkündür. Alüminyum profiller her projeye göre farklı renk ve detaylarda uygulanabilmektedir.

Çevre dostu PeriodPWF Ahşap Pencere ve Kapı Sistemleri; farklı fonksiyonel çözümleri, dayanıklı konstrüksiyonu, özel aksesuarları ve zengin renk seçenekleriyle kullanıcıya estetik görüntü, uzun kullanım süresi ve enerji tasarrufu ile kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

PeriodPWF
PeriodPollux
PeriodPellet