Ahşap Alüminyum Pencere

Günümüzde her ev sahibi için evinin dekorasyonu son derece önemlidir. Bu sebeple bütün ev sahipleri evlerine bir iyileştirme faaliyeti uygularken son derece hassas davranmaktadır. Tam da bu noktada ortaya çıkan PeriodPWF IV68 ahşap alüminyum pencere modelleri yeni nesil pencereyi kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Özellikle dış görünüş olarak önemli ölçüde stabil bir görünüme sahip olan bu ürünler, yalıtım açısından da oldukça takdir görmektedir. Alüminyum ahşap pencerelerin temel avantajları ise aşağıda verildiği gibidir.

  1. Son Derece Şık Bir Görünüme Sahiptir

Dış mekanda alüminyumun modern duruşu ile iç mekanda ahşabın sıcaklığının birleştiği bu sistem kullanıcıların bakım maliyetini ortadan kaldırmasıyla beraber tasarımcılara yüksek ve modern binalarda da ahşabı kullanma olanağı yaratmaktadır. Bunun en temel sebebi ahşap ürünlerin her zaman günümüzün bir parçası olmalarıdır. Bu ürünlerin en temel özelliklerinden biri olan şık görünüm günümüzde de etkisini kaybetmemiştir.

  1. Dış Etkenlere Karşı Dirençlidir

Diğer pencere malzemelerine oranla dış etkenlere karşı daha dayanıklı bir yapıya sahip olan ahşap alüminyum pencereler darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Özellikle şiddetli fırtınaların olduğu dönemde, oldukça ihtiyaç duyulan bu özellik alüminyum pencerelerde bulunmaktadır. PeriodPWF ahşap-alüminyum pencere detayı sayesinde dış etkenlerden (yağmur, rüzgar vb.) dolayı zamanla oluşabilecek hasarlardan doğramayı korumaktadır.

  1. Rüzgâr Sesini Geçirmez

Kış aylarının vazgeçilmezi olan şiddetli rüzgâr sesi ahşap alüminyum pencereler ile artık tarih olmuş bulunmaktadır. Ahşap pencere, alüminyum malzeme ve ses yalıtımı güçlü bir cam kombiniyle ve özel çift TSP-Foam contaları sayesinde yüksek oranda yalıtım sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı rüzgâr sesinden rahatsız olan kullanıcıların bu ürünleri denemeleri kesinlikle tavsiye edilmektedir.

  1. Isı Yalıtımını Sağlar

Isı yalıtım sağlık açısından son derece hassas bir konudur. Bu sebeple ısı yalıtıma önem vermek gerekmektedir. Son zamanlarda sıklıkla karşılaşılan ahşap alüminyum pencere modelleri ısı yalıtım konusunda oldukça başarılı ürünlerdir. Alüminyum ve ahşap arasında bulunan hava boşlukları ile ahşabın doğal olan yalıtım özelliği korunur ve sistem nefes almaya devam eder.

  1. Fonksiyonel Çözümler Sunar

Çevre dostu PeriodPWF Ahşap Pencere ve Kapı Sistemleri; farklı fonksiyonel çözümleri, dayanıklı konstrüksiyonu, özel aksesuarları ve zengin renk seçenekleriyle kullanıcıya estetik görüntü, uzun kullanım süresi ve enerji tasarrufu ile kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

PeriodPWF
PeriodPollux
PeriodPellet