Ahşap Kapı

Period Ahşap Kapı Sistemleri’nde süreç doğru malzeme seçimi ile başlar. Ahşap malzeme kullanılarak üretimi gerçekleştirilen kapılar, ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biridir. İç mekandaki çeşitli bölmeleri birbirinden ayıran, bir iç mekanın birden fazla iç mekana dönüşmesini destekleyen ahşap kapılar, projenizde bulunan modellere göre şekillenip üretilmektedir.

Son derece dayanıklı olan bu malzemeden üretilen kapılar, lamine teknolojisi kullanılarak bir araya getirilerek stabilize edilmektedir. Bu sebeple yalnızca iç kapılarda değil, ana giriş kapısı ve balkon kapıları olmak üzere dış mekanlarda tercih edilmektedir.

Ahşap Kapı Modelleri

Ahşap, ev dekorasyonunda en çok kullanılan malzemelerdendir. Bunun temel birçok nedeni vardır. Dayanıklı olması, her tarza hitap edebilmesi ve iç mekana sıcaklık kazandırması bunların başlıcalarıdır. Ahşabın yaygın olarak kullanıldığı ahşap kapı modelleri ise aşağıda değinildiği gibidir.

  1. İç kapı modelleri

Ev içerisinde iç mekanları birbirinden ayırmak amacıyla tercih edilmektedir. İç dekorasyonla kusursuz bir uyum sağlayabilmeleri, iç mekanda ahşap kapıların tercih edilmelerinin en temel nedenidir. Period Ahşap Kapı Sistemleri’nde modeller projeye göre özel olarak tasarlanmaktadır.

  1. Dış ahşap kapı modelleri

Dış kapılarda da hem temel giriş kapılarında hem de bahçe kapılarında ahşap tercih edilmektedir. Burada da hem evin dış tasarımını desteklemek hem de ahşabın sıcaklığı sayesinde evin iç dekorasyonuna katkı sağlamak mümkündür.

Ahşap Kapı Fiyatları

Ahşap kapı fiyatları değişken bir yapıdadır. Tercih edilen ağaç cinsine, kapının taşıdığı özelliklere ve sahip olduğu ölçülere göre ahşap kapı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyat konusunda en doğru dönüşü almanın yolu firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaç ve beklentileri detaylı konuşmaktır.

PeriodPWF
PeriodPollux
PeriodPellet