Ahşap Stor

Ahşabın doğallığını stor panjur teknolojisine taşıyoruz. Ahşap storlar günümüzde hemen hemen her evde kullanılan son derece dekoratif ve efektif ürünlerdir. Özellikle yaz aylarında standart tüllere ve pencerelere oranla güneşi daha iyi kestiği bilinen ahşap perdeler sıcak havalarda kurtarıcı görevi görmektedir. Ahşap stor ürününün en dikkat çekici özelliği şık ve dekoratif dış görünüşüdür. Bu sebepten dolayı bahsedilen ürünler ev dekorasyonu yapan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  1. Akıllı Ev Sistemlerine Entegre Olabilme

Ahşap storlar tamburun ağırlığına göre çeşitlendirilen ithal motorlar sayesinde sorunsuz çalışma prensibine sahiptir. Bu motorlar akıllı ev sistemlerine entegre olabildikleri gibi özel uzaktan kumandalı veya butonlu seçenekler ile programlanabilirler. Emniyet açısından hazırlıklı olan bu sistemlerin engel tanıma opsiyonu da mevcuttur.

  1. Şık Bir Dış Görünüşe Sahiptir

Ahşap stor ürününün en temel özelliklerinden biri ev dekorasyonuna şık bir görünüm ekliyor olmasıdır. Bu ürünlerin modası uzun yıllar boyunca geçmediği için kalıcı bir havası olduğu bilinmektedir.

  1.  Isı Yalıtım Konusunda Başarılı Ürünlerdir

Stor ürünlerinin ahşap versiyonları ışığı geçirmemek konusunda üstün bir başarıya sahip olduğu gözlemlenmektedir. Bu unsur ısının içeriye geçmemesine olanak tanırken aynı zamanda güneş ışınlarından rahatsız olup uykusuz kalan kişiler için de son derece faydalı bir çözümdür. Ayrıca ürünü istenilen konumda durdurabilme işlevselliği sayesinde maksimum düzeyde güneş kontrolü sağlanabilmektedir.

  1. Son Derece Sağlıklı Ürünlerdir

Diğer plastik malzemelere oranla ahşap malzemeler son derece sağlıklı ürünlerdir. Bunun en temel sebebi sıcaklığın yüksek olduğu havalarda plastik ürünler koku yapıp aynı zamanda zararlı gazlar salgılarken ahşap ürünlerin stabil vaziyette kalması ve doğal bir şekilde nefes almaya devam etmesidir. Aynı zamanda plastik ürünler zamanla erime gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilmektedir.

PeriodPWF
PeriodPollux
PeriodPellet